Jednodenní konstelace

KDY:

Jednodenní konstelace se konají vždy v sobotu a začátek je dopoledne od desíti hodin. Konec konstelací bývá kolem 19té hodiny, podle situace. Ve večerních hodinách se někdy staví Konstelace Traumatu. Asi mezi hodinami 13:30 ž 15:30 bývá hodinová pauza na oběd.

KDE:

Jednodenní konstelace se konají v krásném a klidném prostředí v Praze 1, v Husově ulici číslo 9, v prostoru zvaném Galerie - ve III. patře (bez výtahu), kam je vstup přes Zlatý dvůr, do něhož je vstup přímo na proti kostelu Sv. Jiljí. U hlavních dveří je dálkový klíč napojený na zvonek GALERIE, který otevře vnitřní prosklené dveře na dřevěné schodiště. Na 3. podlaží VPRAVO se konají konstelace.

JAK:

Na jednodenní konstelace přijďte v pohodlném oblečení, doporučujeme vzít si své přezůvky (máme jen omezený počet).

Čaj, káva, caro, med, citron, mléko, cukr a čokoláda jsou k dispozici a jsou započítané v ceně. Mezi jednotlivými konstelacemi jsou krátké pauzy na občerstvení. Doporučujeme dodržovat celodenní pitný režim.

Během obědové pauzy je možno navštívit jídelnu Beas ve Spálené ulici, OD My, vegetariánskou jídelnu v Michalské ulici a nebo jiná stravovací zařízení v okolí.
V místě konstelací je k dispozici malá kuchyňka, kde je lednička, dvojvařič a varná konvice, takže je možné si ohřát svůj donesený oběd.

Pokud přijdete později, odložte si, vstupte do konstelační místnosti a chovejte se, prosím, co nejtišeji (neomlouvejte se, apod.). Ve večerních hodinách se někdy staví Konstelace Traumatu, která však musí být vždy domluvená s klientem předem. Ráno, při začátku konstelací, je tato speciální konstelace ohlášena, a proběhne, jen pokud bude večer dost účastníků na její postavení (alespoň 9 lidí).

DOPRAVA:

Metrem (nebo tramvají) na stanici Národní a odtud 6 minut chůze pěšky přes křižovatku Na Perštýně, ulicí Na Perštýně a pak ulicí Husova. Parkování je možné za poplatek na P v ulicích Liliová, Betlémské náměstí, anebo v podzemním parkovišti pod Národním divadlem. Pokud plánujete přijít, potvrďte, prosím, svoji účast emailem nebo pomocí SMS na číslo 604 464 126, pokud ne, NEODEPISUJTE, prosím, na zvací mail.

Potvrzení je třeba kvůli počtu účastníků.
Děkujeme, že chápete, jak je důležité dodržet jednou uzavřenou ústní smlouvu o své účasti na jednodenních konstelacích.

ZA KOLIK:

Za jednodenní konstelace činí vstupní poplatek 500 Kč / osoba.
Kdo si postaví svou vlastní konstelaci, přičítá se ke vstupnímu poplatku ještě 1 400 Kč, takže celková cena s vlastní konstelací je celkem 1 900 Kč / "konstelovaná" osoba.
Konstelace traumatu plus 1 800 Kč, tedy celkem s konstelací traumatu 2 300 Kč.
Je-li zájem, nabízíme kolem 17 hodiny několik konstelací "ristretto", krátký náhled na situaci trvající 10 minut, za plus 400 Kč, tedy celkem 900 Kč.

Vlastní konstelace není povinná, léčivý účinek konstelací není podmíněn jen vlastní konstelací, ale i účastí na konstelacích druhých. Jednotlivé konstelace losujeme! O tom, jestli si budete stavět vlastní konstelaci nebo ne, se můžete rozhodnout až na místě, a teprve podle toho se zúčastnit losování.

Na přednostní konstelaci mají nárok pouze ti, kteří jsou těžce nemocní, jejichž zdravotní stav by se mohl do příštích konstelací závažně zhoršit a nebo kojící matky. O tomto faktu je třeba informovat vedoucí konstelací nejpozději ráno před začátkem terapie.